Nagroda im. Edwarda J. Wende przyznawana jest prawnikom i osobom zaangażowanym w działalność publiczną za szczególne dokonania na polu krzewienia i podnoszenia kultury prawnej, realizacji idei państwa prawa, promowania działań zgodnych z zasadami etyki zawodowej i profesjonalizmu, a także osobom, które w swojej działalności wyróżniły się odwaga cywilną i niezłomnością zasad.

W październiku 2017 r. Kapituła Nagrody zbierze się po raz dwunasty, by spośród nadesłanych rekomendacji wybrać laureata roku 2017.

W imieniu Kapituły zapraszam do włączenia się w proces wyboru tegorocznego laureata przez wskazanie kandydatki lub kandydata do Nagrody.

Pozwalam sobie w załączeniu przesłać formularz zgłoszenia, regulamin.

Fundacja dla Polski - gospodarz Nagrody – przyjmuje zgłoszenia do 15 września br.

Uroczystość wręczenia Nagrody planowana jest na listopad br. Zaproszenie do udziału w tej uroczystości wraz z dokładną jej datą prześlemy w późniejszym terminie.

    

Wszelkie dodatkowe informacje na temat Nagrody można uzyskać w biurze Fundacji dla Polski pod numerem telefonu: (22) 542 58 80, za pośrednictwem poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na stronie internetowej: www.fdp.org.pl

 Regulamin_Nagrody_im.E.J.Wende_2017.pdf

Formularz_FEW_2017.doc

BIP

Extranet OIRP w Białymstoku
Extranet Radcowie
Extranet Aplikanci
Extranet Pomoc

Dla aplikanta

Dyżury członków Rady OIRP w Białymstoku

Box - wykaz kancelarii

Dla aplikanta

Dla aplikanta

Nabór na aplikację

Egzamin radcowski

Zamów togę

Dla aplikanta